Хмельницкая область

Якщо ваша дитина проявляє неабиякий інтерес до навколишнього світу, але їй ще важко самостійно ходити пішки на далеку відстань, пропонуємо купити трьохколісний велосипед на нашому сайті. Це не просто цікава іграшка, а зручний спосіб пізнавання навколишнього середовища! Завдяки компактному транспортному засобу малеча вчиться тримати рівновагу, керувати своїм тілом. Постійні прогулянки на колесах – ідеальний спосіб розвинути дитину у фізичному плані, починаючи з перших років життя.

Всидіти у сідлі дуже легко, як і у колясці – завдяки зручній спинці та широкому сидінню. З міркувань безпеки моделі для самих маленьких облаштовані спеціальними ременями фіксації.

Сьогодні купити спортивний велосипед в Україні для хлопчика чи дівчинки дуже просто – достатньо обрати один з фірмових виробів у нашому каталозі. Вони різняться між собою не тільки по кольорах, використаних для зовнішнього оздоблення, але й за іншими параметрами:

· технічними характеристиками;

· висотою та формою рами;

· довжиною, діаметром коліс тощо.

Стильні дитячі велосипеди для дівчаток представлені у ніжних кольорах: рожевому, червоному та ін. Універсальні моделі зроблені у чорній, білій, зеленій та червоній гамі.