​Як вибрати дитячу коляску: секрети досвідчених матусь

6 августа 2018

Детская коляска DolcheMio-SH638APB Orange

Як вибрати дитячу коляску: секрети досвідчених матусь

Народження довгоочікуваної дитини – це завжди радість та велика подія, до якої відповідальні батьки готуються заздалегідь. Для молодої родини, яка чекає первістка, вибір дитячої коляски може стати серйозним випробуванням. Не маючи відповідного досвіду, деякі матусі та татусі обирають модель за зовнішнім виглядом, інші ж – дивляться на популярність бренду або ж виключно на ціну. Проте навіть суперфункціональна коляска від відомої торгової марки може врешті-решт не підійти саме для ваших потреб. Тоді «трендова» коляска дитяча, ціна якої досить висока, приречена відправитися на вторинний ринок за набагато меншу вартість або ж німим докором стояти на балконі в очікуванні нагоди бути подарованою родичам…

Як же вибрати дитячу коляску правильно ? Відповіді слід шукати у досвідчених матусь, які на практиці перевірили переваги та недоліки різних видів цього дитячого транспорту. Ознайомившись з характеристиками кожного виду, вже можна визначити для себе певні пріоритети, а остаточне рішення прийняти в процесі вивчення онлайн каталогу відомого інтернет-магазину. Завітавши на сайт https://sigma-line.com/ або ж подібний, кожен може особисто переконатися: коляски в Україні наявні у величезній кількості. Головне перед покупкою – розібратися у всіх нюансах окремих різновидів та зробити правильний вибір на кілька років. Враховуючи, що в колясці малюк щодня буде проводити багато часу, мова йде про придбання «другого дому».

Види дитячих колясок:

  • Коляска-люлька. Беззаперечними перевагами старої доброї класики є її ідеально рівна спальна поверхня. Завдяки цьому у малюка буде не тільки спокійний, але й здоровий сон. Коляска-люлька оснащена твердим прямим дном, що сприяє анатомічно правильному положенню спинки немовляти. Сама люлька розташована на великій відстані від землі та є достатньо глибокою, тому гарантує підвищений рівень безпеки. Серед інших сильних сторін – закрита будова люльки, її максимальна захищеність від несприятливих погодних умов. Достатній внутрішній простір такої коляски дозволяє малюку почуватися вільно та комфортно. Коляска люлька часто комплектується відсіком для речей. Незважаючи на всі переваги, цей варіант підійде далеко не кожному та не може вважатися універсальним. Великі габарити та підвищена маса роблять коляску занадто громіздкою. Саме тому її зберігання потребує спеціального місця. До того ж, така модель не завжди здатна легко проходити у двері, ліфти або міжміський транспорт. Такий вид дитячого транспорту не розрахований на довготривале використання, його експлуатація обмежується досить коротким терміном. Немовля у люльці зможе тільки спати, оскільки моделі не трансформуються у сидячий варіант.
  • Детская коляска Sigma H-538EF
  • Трансформери. Вважаються універсальними моделями, завдяки здатності швидко трансформуватися у блок для прогулянки або ж спальне місце. Підходять як для немовлят, так і більш дорослих діток до трирічного віку. На додаток до стандартних функцій коляска-трасформер має перекидну ручку, що дуже доречно на прогулянці. Під час вітряної погоди можна змінити положення дитини та розвернути її спинкою до негоди. Перекинувши ручку на інший бік, батьки мають змогу контролювати сон малюка або ж давати йому можливість спостерігати за оточуючим світом на прогулянці. Переважна більшість трансформерів має додаткові сумки, люльки-переноски та зручні кишеньки і обов’язково – ремені безпеки ( https://sigma-line.com/sigma-h-538ef/) . Можна замовити триколісну або ж чотирьохколісну коляску-трансформер та вибрати матеріал коліс (пластик, лита гума або гумові шини). Головним недоліком колясок-трансформерів є їх велика вага (від 13 до 25 кг). Такі моделі можна назвати маленькими танками за їх неперевершену прохідність, але ж саме через це вони є неповороткими та повільними. Але, як кажуть досвідчені матусі: «Не буває поганих доріг – бувають ледачі татусі!». Отож, при докладанні певних зусиль трансформер покаже себе надійним та зручним.

Коляска «2 в 1». Оснащені функціональною модульною системою, розраховані на малюків віком від 0 до 36 місяців. Конструктивною особливістю таких моделей є використання незмінного шасі та змінних модулів (люльки з міцним каркасом або ж спеціального блоку для прогулянок). Коляски 2 в 1 в Україні користуються неабияким попитом. Це сучасний варіант, який вдало поєднує переваги класичної люльки та прогулянкової моделі ( https://sigma-line.com/category/kolyaski-proguloch...). Посадка люльки висока, за рахунок чого батькам легко керувати дитячим візком. Багато моделей мають додаткову опцію – можливість регулювання висоти кузова в залежності від того, прогулянка це чи сон. Завдяки жорсткій конструкції люльки тіло малюка набуває максимально природнього положення, що сприяє правильному формуванню хребта. Коляска «два в одному» безпечна та затишна, має продуману систему захисту від негоди. Від’єднана від шасі люлька використовується для переносу немовляти, а також – як імпровізоване крісло-качалка. Серед інших корисностей – перекидна ручка та система подвійної амортизації. Більшість переваг та недоліків колясок 2 в 1 схожі з їх найближчими аналогами, трансформерами.

SK6F

  • Прогулянкова коляска. Це найлегший та найкомпактніший вид даної категорії товарів, який приглянувся батькам за мобільність та простоту в користуванні. Рекомендується для дітей від 6 місяців до 3 років, адже саме в цей період малюк вже навчився сидіти, але ще не здатен самостійно долати великі дистанції пішки. Коляска для прогулянок не така громіздка, швидко складається та здатна заїхати у вузькі двері ліфтів. Сучасні виробники пропонують купити зимові та літні моделі прогулянкових колясок. Зимній варіант має більш масивну будову та великі колеса, утеплений капюшон та накидку для ніжок дитини. Прогулянковий кузов виготовлений зі щільної, товстої тканини. Літні аналоги менші за розміром та надзвичайно мобільні, в них використовується більш тонка тканина і великий капюшон замінено компактним козирком. Сьогодні купити коляски для прогулянки можна недорого, у чому кожен може самостійно переконатися ( https://sigma-line.com/category/detskiyekolyaski/). Серед недоліків – труднощі при подоланні «проблемних» доріг через зменшений діаметр коліс, менший кошик для продуктів. Без нагляду активний малюк, стрибаючи в колясці, може перекинути її. Проте це вже питання пильності батьків.


Як ви вже зрозуміли, не буває «ідеальних» та «поганих» колясок. Кожна модель розрахована на певні вимоги. Отже, вдалим варіантом буде та коляска, яка максимально задовольнить потреби вашої родини та не додасть зайвого клопоту. За допомогою інтернет-магазинів можна швидко купити коляску у Львові, Києві, Запоріжжі, Харкові та будь-якому місті України. Головне – вдало провести аналіз своїх потреб та особливостей життя вашої родини.